Posted on / by jiri.kratochvil / in z DIGITAALu

DIGITAAL.CZ dělá digitaalní PR pro TRUCK SERVICE GROUP

Specialista v oblasti automotive TRUCK SERVICE GROUP z holdingu CZECHOSLOVAK GROUP uzavřel dohodu o spolupráci s marketingovou a PR agenturou DIGITAAL.CZ. Partnerství podpoří obchodní aktivity TSG související s novou strategií, kterou firma začátkem roku nastavila.

Od září 2019 zajišťují digitální PR na sociálních sítích pro TRUCK SERVICE GROUP (TSG) ostravští specialisté z DIGITAAL.CZ.

„Komunikace na Facebooku a Linkedinu nemusí vést přímo k prodeji, rozhodně ale podporuje značku a buduje příběh brandu. TSG staví na tradici a pracuje s vozidly TATRA, která mají obrovský potenciál. Nabízí širokou škálu služeb a profesionální zázemí, jsem proto přesvědčen, že se nám společně podaří značku posunout ještě blíž k zákazníkům,“ říká zakladatel DIGITAAL.CZ Jiří Kratochvíl.

Práce s fanoušky značky ve skupinách na sociálních sítích bude zahrnovat jak vyhledání nejlepší komunikační strategie, tak následně grafické a video zpracování příspěvků, jejich promování, komunikaci s uživateli a podobně. Součástí služby je samozřejmě průběžná úprava kampaní.

Pro TSG půjde o vůbec první spolupráci tohoto typu. Jak uvedl obchodní ředitel Radek Suk, krok souvisí s novou obchodní strategií:

„V květnu letošního roku jsme se rozhodli transformovat společnost EXCALIBUR TRADE s pětadvacetiletou tradicí na TRUCK SERVICE GROUP a zároveň tak nasměrovat firmu více k oblasti automotive. Naším posláním je dostat tatrovky k co největšímu okruhu uživatelů, například operativním leasingem, výkupem, repasováním nebo pronájmy vozů. Od aktivit DIGITAAL.CZ si slibujeme podporu značky na sociálních sítích, podporu brandu TATRA a upevnění naší pozice na trhu.“

Kdo je DIGITAAL.CZ

DIGITAAL.CZ je komunikační agentura specializovaná na sociální sítě a další on-line kanály. Digitaalnímu PR se věnuje na Facebooku a Linkedinu a v oborových skupinách zaměřených na značku TATRA. Mezi její klienty patří firmy z oblastí technologií, podnikání, logistiky, HR, strojírenství. DIGITAAL.CZ spolupořádá jednu z největších domácích konferencí pro personalisty HRko.

Kdo je TRUCK SERVICE GROUP

TRUCK SERVICE GROUP je firma ze skupiny CZECHOSLOVAK GROUP, která podporuje tradiční české a slovenské organizace zabývající se civilní i obrannou průmyslovou produkcí a obchodem. TSG navazuje na 25letou tradici EXCALIBUR TRADE, která se orientovala na zásoby Armády České republiky. Přejmenováním této firmy, převzetím části jejího portfolia a změnou obchodní strategie se hodlá TSG zaměřit na obor automotive. Ve spolupráci s výrobním závodem TATRA TRUCKS nabízí TSG krátkodobé a dlouhodobé pronájmy vozidel, nákupy na operativní leasing, repasování a další služby.