Beskydy-Valašsko CARD
Posted on / by jiri.kratochvil / in z DIGITAALu

DIGITAAL.CZ pokračuje ve spolupráci s Destinačním managementem BESKYDY-VALAŠSKO

Agentura DIGITAAL.CZ pokračuje ve spolupráci s Destinačním managementem turistické oblasti Beskydy-Valašsko, o.p.s. Od září 2019 se stará o jeho reklamní kampaně s cílem představovat populární region lidem bydlícím zejména mimo Moravskoslezský kraj.

Podle zakladatele DIGITAALu se obě strany dohodly na společném postupu při propagaci Beskyd jako skvělého místa k trávení dovolené nebo prodlouženého víkendu, a to prostřednictvím kampaní na sociálních sítích.

„Hodláme zvyšovat povědomí o TOP10 místech Beskyd a zároveň oslovovat zájemce o ubytování v Beskydech. Pro Beskydy-Valašsko připravujeme reklamní kreativu, claimy, strategie kampaní i jejich celkovou realizaci na Facebooku a Instagramu,“ říká Jiří Kratochvíl.

Kampaně cílí především na obyvatele jiných krajů než Moravskoslezského. Ukazuje se totiž, že právě oni Beskydy navštěvují velmi často, ubytovacích služeb však využívají v malé míře. Záměrem Destinačního managementu turistické oblasti Beskydy-Valašsko je však podporovat dlouhodobé rekreační pobyty v dané destinaci. Zejména prostřednictvím propagace BeskydyCard, regionální návštěvnické karty nabízející turistům a návštěvníkům Beskyd čerpání řady výhod při poznávání hor, odpočinku i ubytování a stravování.

V rámci kampaně využívá DIGITAAL segmentaci publik a rozdílná komunikační sdělení pro různé skupiny lidí. Za poslední měsíc spolupráce se tak podle Google Analytics projevil nárůst měřených splněných cílů o 49 procent.

Kreativní tým DIGITAAL se cestovnímu ruchu věnuje dlouhodobě. Pečuje o sociální sítě Destinačního managementu turistické oblasti Opavské Slezsko, provozuje vlastní portál spolucestujeme.cz a podniká řadu dalších aktivit.

O této spolupráci píše i uznávaný marketingový portál Mediář.cz. Více zde >>

Kdo je DIGITAAL.CZ

DIGITAAL.CZ je komunikační agentura specializovaná na PR na sociálních sítích a dalších on-line kanálech. Mezi její klienty patří firmy z oborů technologií, podnikání, logistiky, HR, strojírenství. DIGITAAL.CZ spolupořádá jednu z největších domácích konferencí pro personalisty HRko.

Kdo je Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko

Destinační management turistické oblasti Beskydy-Valašsko je organizace cestovního ruchu, která koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci turistické oblasti Beskydy-Valašsko. Provozuje webový portál zaměřený na památky, přírodu a služby regionu, nabízí zážitkové balíčky.