Správa Linkedinu pro klienta - Witkowitz Envi
Posted on / by jiri.kratochvil / in Linkedin, případové studie, z DIGITAALu

DIGITAAL.CZ rozjíždí komunikaci značky WITKOWITZ ENVI na Linkedin

DIGITAAL.CZ má nově pod svými křídly online propagaci vítkovické inženýringové firmy WITKOWITZ ENVI. Průmyslová firma se orientuje převážně na globální trhy. Zaměřuje se na návrh a výrobu nádrží i komplexních technologických celků, které pomáhají při skladování tekutých i sypkých materiálů a snižují tak dopad na životní prostředí.

„Jsme přesvědčeni, že i B2B firmy mají na sociálních sítích co ukázat. U WITKOWITZ ENVI rozjíždíme komunikaci na Linkedin kompletně od začátku. Budujeme základnu relevantních sledujících a zvyšujeme dosahy sdělení, zatímco vyprávíme příběh firmy,“ říká kormidelník DIGITAAL.CZ Jiří Kratochvíl. 

Právě příběhy jsou doménou agentury. „Lidé chtějí znát, co je pod pokličkou. Proto sdílíme fotky z průběhu prací, točíme videa a rozhovory,“ říká Jiří Kratochvíl se slovy, že v případě vítkovické firmy jde o jedinečnou možnost, jak prezentovat tuto značku ve světě a tvořit jí globální jméno.

Chceme ukázat firmu zevnitř, sledovat proces, jakým postupuje stavba. Nejde jen o pouhé smaltované nádrže. Firma má bohaté zkušenosti s kompletními projekčními a revizními pracemi, poskytuje celé montáže technologických celků i rekonstrukce,“ zakončuje Jiří Kratochvíl. 

Součástí spolupráce je i optimalizace webových stránek a školení obchodních zástupců WITKOWITZ ENVI na obchodní využití platformy LinkedIn, které jim rozšíří obzory a pomůže navázat nová obchodní spojení. 

O WITKOWITZ ENVI

Inženýringová firma WITKOWITZ ENVI navazuje na tradici z roku 1966, kdy začala svou výrobu smaltovaných nádrží. Dnes je její portfolio rozmanité – podnik jde ruku v ruce s novými trendy a produkuje také nerezové a práškově lakované nádrže z ocelových plechů. Specializuje se na technologické celky – projektuje a zhotovuje čističky odpadních vod, bioplynové stanice a sklady na minerální hnojiva. Jejich produkce je orientovaná z 68 % na export. Firma je velmi aktivní na jihoamerickém, ruském a arabském trhu. Nejvzdálenější realizace proběhly v Chile a šlo o nádrže na zachycování vody pro oblasti, které trápí největší sucha za posledních 60 let.