Digitaal zastřešuje komunikaci pro Českou manažerskou asociaci na sociálních sítích
Posted on / by jiri.kratochvil / in z DIGITAALu

DIGITAAL komunikuje za Českou manažerskou asociaci

Podzim roku 2020 si budeme (kromě jiného) pamatovat jako začátek spolupráce s organizací sdružující špičkové manažery, podnikatele a lídry – s Českou manažerskou asociací (ČMA). Navázali jsme tak na úspěšné vedení sociálních sítí a komunikaci pro Elite klub ČMA, regionální organizaci této asociace.

Česká manažerská asociace je jediným spolkem, který se věnuje modernímu managementu, propojuje jeho nositele a podporuje zkušené i začínající manažery jak v práci, tak vzdělávání, při společenských kontaktech nebo i sportu. Momentálně má 400 členů, mezi nimi osobnosti jako Milan Zelený, Jan Švejnar, Zdeněk Souček, Vladimír Mařík, Markéta Šichtářová, Peter Chrenko, Vladimír Beneš či Jaroslava a Tomáš Valovi. Jejich podnikatelské, manažerské, publikační a další počiny daleko přesahují rámec České republiky a mnohdy i Evropy.

„Spolupráce nejprve s Elite klubem a poté s celou asociací je pro DIGITAAL.CZ výbornou příležitostí uplatnit odborné znalosti z mnoha oborů a zároveň získat informace o trendech v managementu z první ruky. Jde o skvělou možnost potkat persony desítek odborností, nahlédnout do firem a podniků, pochopit strategie a vize domácích i světových lídrů,“ říká o práci pro Českou manažerskou asociaci zakladatel digitaalní agentury Jiří Kratochvíl.

Úkolem DIGITAAL.CZ je poskytovat členům asociace relevantní informace z managementu a dění v asociaci a zároveň zvyšovat prestiž manažerské profese. Spravuje tedy pro ČMA stránku na Facebooku a profil na LinkedIn, připravuje některé tiskové zprávy, natáčí video zpravodajství a rozhovory nebo podcasty.

Asociace pořádá kolem stovky akcí ročně, většina je organizována šesti regionálními kluby. Není bez zajímavosti, že nejmladší klub, o jehož prezentaci DIGITAAL.CZ také pečuje, je momentálně druhým největším v republice. Ano, máme na mysli Elite klub ČMA založený Adamem Liškou a moderovaný Petrem Kazíkem (zvoleným letos v létě prezidentem celé České manažerské asociace).  Pod asociaci spadá navíc deset odborných klubů zaměřených například na veřejnou právu, vzdělávání nebo zdraví.

 „Jednou ze zásadních aktivit ČMA je pořádání soutěže Manažer roku, které se účastní desítky manažerů a podnikatelů. Prestižní titul je udělován v několika kategoriích v pražském Paláci Žofín. Také soutěži, jejím protagonistům, finalistům a vítězům se na sítích samozřejmě věnujeme,“ uvádí J. Kratochvíl.

DIGITAAL.CZ se díky členství v Elite klubu MSK stal součástí komunity nejlepších regionálních manažerů. Spolupráce s celou asociací navíc jeho týmu umožňuje plně uplatnit zkušenosti z komunikace pro významné české průmyslové podniky a zároveň schopnost rychle reagovat na dění ve světě i doma. Což se zejména v roce 2020 zmítaném obrovskými změnami způsobenými celosvětovou pandemií velmi hodí.

Sledujte ČMA na Linkedin nebo Facebooku.