Magazín Positiv a Digitaal
Posted on / by jiri.kratochvil / in z DIGITAALu

Exkluzivní partnerství: DIGITAAL komunikuje za Magazín Positiv Business & Style

V Moravskoslezském kraji vychází jedinečný časopis věnovaný čistě pozitivním zprávám o podnikatelských a společenských aktivitách i životě v regionu. DIGITAAL.CZ s radostí oznamuje, že má ve svých rukách komunikaci Magazínu Positiv.


„Naskytla se nám možnost exkluzivní spolupráce s Magazínem Positiv. Díky sítí Linkedin jsme schopní zacílit na nové publikum a posunout tak tuto značku o míle dopředu,“ nastínil kormidelník DIGITAAL.CZ Jiří Kratochvíl.


„Už v první fázi se nám podařilo zvednout dosah příspěvků až 7x, vzrostl zájem i zapojení sledujících,“ doplňuje Jiří Kratochvíl.


Magazín vychází v tištěné i elektronické podobě, a to 4x ročně. Každé číslo je věnované konkrétnímu okruhu – tématům Investic, Infrastruktury, Industry a Inovacím.

Zajímavostí je, že veškerý obsah vychází v dvojjazyčné verzi – rozhovory tedy dohledáte i v angličtině. Prostor zde dostávají manažeři předních firem v kraji a najdete zde pořádnou dávku inovativních myšlenek. 


„Magazín Positiv je etablovaným periodikem v Moravskoslezském kraji, které se kontinuálně věnuje tematice zdejších předních společností, a protože se i my jako DIGITAAL orientujeme na stejný segment trhu, vítáme toto partnerství s otevřenou náručí,“ uzavírá kormidelník DIGITAAL.CZ