Firemní on-line magazíny

Podpoříme vaši interní komunikaci a HR tak, aby se zaměstnanci stali ambasadory značky a ještě zřetelněji vnímali angažovanost v chodu firmy.

Efektivním řešením s rychlými výsledky je online magazín pro zaměstnance nebo nejbližší obchodní partnery. Krátké, svěží informace zasazené do atraktivní a funkční grafiky můžete využívat jako pravidelný komunikační kanál. Poslouží k deklarování firemních hodnot, prezentaci strategií, ale také k vysvětlení složitějších témat a souvislostí.

Díky firemnímu online magazínu se zaměstnanci dozvědí něco nového o svých spolupracovnících, mohou v něm najít podrobnosti, fotky či videa z firemních akcí nebo zajímavých zakázek. Získají tak pocit většího propojení s firmou a jejími lidmi, snáze se identifikují s firemní kulturou a směřováním podniku. Přímá, otevřená komunikace zároveň zvýší jejich loajalitu k celému týmu.

Výstupy z magazínu můžete využít k prezentaci na sociálních sítích nebo webu v rámci HR i směrem k potenciálním novým zákazníkům. Možnost nahlédnout do chodu firmy, poznat její lidi po profesní i osobní stránce je dnes mimořádně ceněná. 

Služba zahrnuje:

  • vytvoření komunikačních okruhů
  • vytvoření grafického layoutu PDF magazínu
  • realizaci rozhovorů s vedením a zaměstnanci
  • tvorbu obsahu celého on-line magazínu
  • distribuci magazínu skrze mailingové nástroje zaměstnancům

Zaujalo vás to?

Pojďme se pobavit o detailech a vašich potřebách na společné schůzce. Stačí napsat na jirka@digitaal.cz, přes Linkedin na https://www.linkedin.com/in/jirikratochvilcz/ nebo zavolejte na 724 170 007.