HR mining pro zdravotnická zařízení

Dobrý den,

pokud jste se dostali až sem, zcela jistě hledáte kontakty na lékaře a zdravotnický personál. A my jsme díky produktu HR mining kontakty na zdravotní personál schopni najít a v přehledné tabulce vám je dodat.

Co je HR mining?

Hledáte kontakty na nové zaměstnance z řad zdravotního personálu v Česku nebo v zahraničí? Potřebujete obsadit volné pozice v týmu? Na základě dodaných vlastností vybereme vhodnou platformu, najdeme a dodáme do 100 kontaktů na nové partnery. Čím detailnější zadání bude, tím bude výsledek relevantnější.

Výstupem pro vás bude tabulka s informacemi o firmě a pozicí, kde lékař působí včetně odkazu na jeho Linkedin profil. Nad rámec služby HR mining vám nabídneme správu (osobního) profilu, kde jsme schopni oslovit partnery z dodané tabulky nebo dodat emailové adresy na nalezené lékaře.

HR reklamní kampaň na Linkedin

Jsme specialisté na tvorbu reklamních kampaní na sociální síti profesionálů, na Linkedin. Linkedin mezi sebou propojuje specialisty z různých oborů a zdravotnictví zde samozřejmě nechybí.

Dnes se na českém Linkedin vyskytuje několik tisíc profilů lékařů různých specializací. A o zahraničí ani nemluvě. My jsme schopni je díky pečlivě cílené reklamní kampani oslovit a předat jim informaci o vašem zařízení, o nově vypsané pracovní pozici nebo čemkoliv dalším, co potřebujete této skupině sdělit.

Chcete vědět více?

Zavolejte na telefon 724 170 007, kde si s vám kolega Jiří Kratochvíl domluví schůzku nebo videohovor a probere s vámi kampaň na míru vašich potřeb.