HR mining

Hledáte kontakty na nové partnery v Česku nebo v zahraničí? Potřebujete obsadit volné pozice v týmu? 

Na základě dodaných vlastností vybereme vhodnou platformu, najdeme a dodáme min. 100 kontaktů na nové partnery. Čím detailnější zadání bude, tím bude výsledek relevantnější.

Výstupem pro vás bude tabulka s informacemi o firmě a pozici, kde partner působí včetně odkazu na jeho Linkedin profil. Nad rámec služby HR mining vám nabídneme správu (osobního) profilu, kde jsme schopni oslovit partnery z dodané tabulky.

Tato služba je vhodná pro business development, HR nebo personální agentury.

Jak to funguje?

Společně si definujeme personu vašeho ideální zákazníka nebo člověka, kterého potřebujete do týmu. Ná základě takto sestavené specifikace vybereme vhodnou platformu, kde se takový člověk nejvíce pohybuje a rozjedeme kampaň. Výsledkem pro vás nebudou prokliky na webu, ale konkrétní kontakty na konkrétní lidi.

Jak přemýšlet nad personou?

Ideální je se zamyslet nad tím, na jakých pozicích “váš člověk” může pracovat a ty vyjmenovat. Dále nás bude zajímat, jaké má dovednosti. Co je pro něj typické? Tedy například, zda ovládá leadership nebo 5S. Určitě nám pomůže i délka jeho praxe, apod.

Reference

Takto jsme pro našeho klienta z oboru vzdělávání zprostředkovali 49 schůzek na Slovensku. Klienta z oblasti stavebnictví jsme propojili na druhou největší stavební firmu u nás. Už pátým rokem díky službě získáváme napojení na nové spíkry pro akci HRko nebo návštěvníky pro Logistics Ride. Ale příkladů je mnohem více.

Přidaná hodnota HR miningu

  • s vaší nabídkou se dostanete potenciálním kandidátům díky mobilní reklamě nejblíže, jak můžete. Domů, na dovolenou, trefíte se do pracovních přestávek.
  • získáte KONTAKTY na zaměstnance, kteří mají o práci u vás zájem. Nikoliv jen prokliky.
  • nemusíte čekat na kontakt od lidí, kteří práci hledají. Oslovíme i ty, kteří aktivně nehledají, ale jsou nakloněni změně.
  • naše know-how z různých oblastí on-line marketingu od roku 2004
  • kompletní servis zacílený na maximalizaci výsledku, který očekáváte
  • v porovnání s jinými náborovými metodami nízké investice
  • posílení značky vaší společnosti jako zaměstnavatele

Zaujalo vás to?

Pojďme se pobavit o detailech a vašich potřebách na společné schůzce. Stačí napsat na jirka@digitaal.cz, přes Linkedin na https://www.linkedin.com/in/jirikratochvilcz/ nebo zavolejte na 724 170 007.