Posted on / by Jiří Hanulík / in Linkedin

Jirka z DIGITAALu povede na COLORS OF FINANCE workshop Linkedin trénink pro finanční poradce

12. října 2022 proběhne v ostravském GONGu Dolní oblasti Vítkovic další ročník konference COLORS OF FINANCE. Na akci, na kterou dorazí více než 1000 profesionálů z řad finančního sektoru, vystoupí jako jeden z řečníků také Jirka Kratochvíl s workshopem na téma profesní síť Linkedin.
Jak využít její plný potenciál? Proč je tak důležité být aktivní na této platformě? Jaké přínosy má Linkedin pro firmy, ale i pro jednotlivce? To bude náplní hodinového tréninku ušitého na míru obchodním poradcům.

Najdete tady majitele, Cline manažery, lidi z HR, marketingu, obchodníky. Ti sdílejí své postřehy a zkušenosti z praxe a je velmi jednoduché je najít a oslovit. Když se naučíte Linkedin využívat, ušetří vám to plno času hledáním mailů a přímých kontaktů na decision makery, protože si je prostě najdete sami a rovnou je oslovíte. A to funguje, vysvětluje Jirka v rozhovoru pro COLORS OF FINANCE.

Jirka se na sociálních sítích pohybuje od roku 2008. Profesní síť Linkedin je jeho nejoblíbenější platformou. Čím ho tak okouzlila? Proč ale brát vážně i další nové sítě, na kterých se v drtivé většině pohybují mladí lidé nebo dokonce děti?
Slyšeli jste už o novém trendu ambasadorství na sociálních sítích? „Jasně, mediálně známé tváře před objektivem,“ to vás jistě napadne jako první. Ano, máte pravdu. Nicméně mnohem silnějším trendem je nyní ambasadorství prostřednictvím majitelů nebo vysoce postavených manažerů firem. Je to trend, který prodává. Jak to funguje? To se dozvíte 12. října v GONGU.

Celý článek si můžete přečíst ZDE:
https://blog.colors-of-finance.cz/blog/jiri-kratochvil-za-sebe-rikam-ze-neni-lepsi-sit-nez-linkedin/