Kariéra

Hledáme dalšího parťáka do týmu na pozici Digitaal marketing specialistu juniora nebo seniora

Ahoj a dobrý den,
 
jsme DIGITAAL.CZ, malý, za to velmi kamarádský tým, který dělá do digitální komunikaci & marketing pro B2B firmy. Pracujeme na pomezí online marketingu a business developmentu. Posilujeme pozitivní obraz našich klientů na sociálních sítích, především na Linkedin. Děláme také placenou reklamu jak na Facebooku, tak na Linkedin.
 
Našimi zákazníky jsou malé i obří firmy  z oblastí jako je logistika, management, průmysl, rodinné firmy. Neděláme výkonnostní marketing, ale kontinuální posilování pozitivního obrazu klientů v očích veřejnosti a naší silnou stránkou je businessový přesah, kdy jsme schopni nacházet pro klienty nové leady ať už pro HR nebo pro business development. Prostě a jednoduše, ukazujeme to, co naši klienti dělají, točíme s nimi rozhovory, necháváme fanoušky nahlédnout pod pokličku firmy, vytahujeme zajímavé myšlenky klíčových lidí. A to potom komunikujeme všude, kde se dá.
 

A koho hledáme? 

Hledáme někoho se stejnou vášní pro řemeslo, klienty a učení se nových věcí, jakou máme my. Někoho s přesahy mezi on-line marketingem & content managementem & social media marketingem & ads .
Hledáme takového T-shapera, který umí od všeho něco a od něčeho všechno. Někoho, kdo bude umět rychle v některých oblastech naskočit do rozjetého TGV a něco se s chutí doučí. Hledáme do týmu člověka, který se rychle zorientuje, navrhne nová řešení, plno věcí udělá samostatně, ale zároveň deleguje dílčí úkoly kolegům a pohlídá, aby to celé fungovalo. 
 
Zkrátka někoho, kdo osobnostně zapadne do našeho týmu. Pozitivní naladění, neustálá práce na sobě, sledování novinek a jejich testování na klientech. Někoho, kdo se chce posouvat, ale bude posouvat i nás. Chceme v týmu někoho s orientací na inovace, které jsou pro nás alfou a omegou naší práce.
Praxe je důležitá, ale mnohem důležitější je snaha se neustále zlepšovat a chtít odvádět co nejlepší práci (ne kvůli šéfovi, ale kvůli sobě samotnému:-). U juniorské pozice je třeba zápal pro řemeslo, přehled v oboru, mít pevný základ a ostatní se naučíte. U seniorské pozice očekáváme praxi v oblasti online marketingu min. 5 let.
 

Co je náplní práce? 

Facebook Ads, Google Ads, malinko Sklik, Linkedin Ads, Google Analytics & tvorba kreativních textů + základy práce s grafikou. Není nutné, abyste uměli vše ze seznamu, ale je důležité, abyste uměli něco z uvedeného a zbytek se naučíte.
 
Tahle pozice je rozhodně fulltime a je klíčová. Vyžaduje notnou dávku znalostí, nadšení, samostatnosti a odolnosti vůči stresu.
 
Tak co, dáme schůzku nebo videocall?
 

Dejte nám o sobě vědět: jirka@digitaal.cz nebo zavolejte na 724 170 007.

A jak vidí práci v DIGITAALu kolegové?

Kompletní hodnocení na Atmoskopu