Kariéra

Hledáme dalšího parťáka do týmu na pozici Digitaal marketing managera junior i senior

Ahoj a dobrý den,
 
jsme DIGITAAL.CZ, malý, za to velmi kamarádský tým, který dělá do digitální komunikaci & marketing pro B2B firmy. Pracujeme na pomezí online marketingu a business developmentu. Posilujeme pozitivní obraz našich klientů na sociálních sítích, především na Linkedin. Děláme také placenou reklamu jak na Facebooku, tak na Linkedin.
 
Našimi zákazníky jsou malé i obří firmy  z oblastí jako je logistika, management, průmysl, rodinné firmy. Neděláme výkonnostní marketing, ale kontinuální posilování pozitivního obrazu klientů v očích veřejnosti a naší silnou stránkou je businessový přesah, kdy jsme schopni nacházet pro klienty nové leady ať už pro HR nebo pro business development. Prostě a jednoduše, ukazujeme to, co naši klienti dělají, točíme s nimi rozhovory, necháváme fanoušky nahlédnout pod pokličku firmy, vytahujeme zajímavé myšlenky klíčových lidí. A to potom komunikujeme všude, kde se dá.
 

A koho hledáme? 

Hledáme někoho se stejnou vášní pro řemeslo, klienty a učení se nových věcí, jakou máme my. Někoho s přesahy mezi content managementem, social media marketingem & ads a video contentem (takoví lidé fakt existují, my je v týmu máme:-). Hledáme takového T-shapera, který umí od všeho něco a od něčeho všechno. Někoho, kdo bude umět rychle v některých oblastech naskočit do rozjetého TGV a něco se s chutí doučí. Hledáme do týmu člověka, který se rychle zorientuje, navrhne nová řešení, plno věcí udělá samostatně, ale zároveň deleguje dílčí úkoly kolegům a pohlídá, aby to celé fungovalo. 
 
Zkrátka někoho, kdo osobnostně zapadne do našeho týmu. Pozitivní naladění, neustálá práce na sobě, sledování novinek a jejich testování na klientech. Někoho, kdo se chce posouvat, ale bude posouvat i nás. CHCEME V TÝMU NĚKOHO, KDO NÁM BUDE ŘÍKAT, JAK TO MÁME ZLEPŠIT. Praxe je důležitá, ale mnohem důležitější je snaha se neustále zlepšovat a chtít odvádět co nejlepší práci (ne kvůli šéfovi, ale kvůli sobě samotnému:-). U juniorské pozice je třeba zápal pro řemeslo, přehled v oboru, mít pevný základ a ostatní se naučíte. U seniorské pozice očekáváme praxi v oblasti social media min. 5 let.
 

Co je náplní práce? 

Je toho hodně a v tom je to kouzlo. Žádná nuda. Od nastavení strategie, přes optimalizaci kampaní na FB Ads / Linkedin Ads nebo správu obsahu na sociálních sítích, stříhání krátkých reportáží až po věčný optimismus a vášeň pro to, co děláte.

Rozdělení práce:

50% kompletní social media tvorba, 20% video natáčení (reportáže, rozhovory) a střih, 30% FB Ads.

 

Co za to?

O platu se pobavíme osobně, ale popíšu, jak to u nás chodí. Takže: start pracovního dne je na vás, příchod do práce je mezi 07.40 až 9.00 hod., jak vám to vyhovuje. Odchod podle splněných úkolů a ad hoc úkolů. Všechny úkoly máme v systému, ale během dne vznikají nové, každopádně nikdy nikdo nekončí déle než v 16.30 max. Jsme přece lidi a práce není všechno. Home office je new standard. Jsme baby friendly, takže jestli máte děti, není žádný problém skloubit pracovní a soukromý život. Pracujeme na Applech = Macbook Air jako stroj pro pracovní i domácí použití. Káva incl.:-)
 
Tahle pozice je rozhodně fulltime a je klíčová. Vyžaduje notnou dávku znalostí, nadšení, samostatnosti a odolnosti vůči stresu.
 
Tak co, dáme schůzku nebo videocall?
 

Dejte nám o sobě vědět: jirka@digitaal.cz nebo zavolejte na 724 170 007.

A jak vidí práci v DIGITAALu kolegové?

Kompletní hodnocení na Atmoskopu