Linkedin trénink

Jak na Linkedin krok za krokem?

Naučíme vás vytěžit z Linkedin maximum. Praktickou formou. Krok za krokem vytrénujeme vás nebo vaše lidi tak, aby váš profil působil profi, byli jste vidět ve výsledcích hledání a uměli získat z Linkedin reálné obchodní výsledky. Ne formou statického školení, ale formou praktického tréninku.

Naučíte se jak využívat Linkedin pro obchod a nábor, jak prohledávat kontakty na této síti a efektivně je oslovovat nebo jak založit a efektivně spravovat firemní Linkedin stránky.

To vše bez toho, abyste museli investovat do Premium účtu. V rámci Linkedin tréninku se nemusíme omezovat pouze na využití osobního profilu k obchodu, ale můžeme řešit i nastavení reklamních kampaní na platformě Linkedin Ads.

Varianty Linkedin tréninku


Jednorázový Linkedin trénink

Naučíte se jak optimalizovat svůj osobní profil, jaké funkcionality pro obchod se za osobním profilem skrývají, jak obejít premiovou verzi Linkedin, jak navazovat spojení, jak hledat nové lidi do týmu nebo nové obchodní partnery kdekoliv na světě. Podíváme se detailně na vyhledávání a na všechny scénáře prohledávání Linkedinu.

Cena 4.000 Kč bez DPH / 2 hodiny x 1 osoba


Plný Linkedin trénink (doporučujeme)

Naučíte se jak optimalizovat svůj osobní profil, jaké funkcionality pro obchod se za osobním profilem skrývají, jak obejít premiovou verzi Linkedin, jak navazovat spojení, jak hledat nové lidi do týmu nebo nové obchodní partnery kdekoliv na světě. Podíváme se detailně na vyhledávání a na všechny scénáře prohledávání Linkedinu.

Výhodou této varianty je, že se naučíte vše, co potřebujete umět, ale v návazných 2 hodinách po ukončení úvodního workshopu projdeme vaše úspěchy a odstraníme záseky, které nastaly v rámci implementace vámi nabytých znalostí.

Cena úvodní 2 hodinový trénink + po týdnu 1x hodina revize osobního profilu + po 14 dnech 1 hodina revize vyhledávacích technik + za 1 měsíc 1x hodina kompletní revize a podpora/shrnutí z vaší praxe: 7.500 Kč bez DPH & celkem 5 hodin

Přidaná hodnota našeho Linkedin tréninku

 • velké přesahy z různých disciplín
 • zkušenosti z online marketingu od roku 2004
 • každodenní práce s Linekedin minimálně od roku 2014
 • znalosti reklamy podložené oficiálním certifikátem Linkedin Ads Certified Professional
 • během 2-3 hodin vám předáme know-how, které byste sami získávali dlouhé měsíce
 • specializace na strojírenství, logistiku, B2B, obchod a marketing
 • Linkedin trénink vám předá přesně to, co potřebujete znát VY pro svou praxi
 • žádné statické slajdy nebo teoretické poučky
 • srozumitelná forma pro profíky i začátečníky
 • možnost rychlé konzultace po skončení tréninku
 • umíme Linkedin v celé jeho šíři, od osobního profilu přes reklamní kampaně po tvorbu obsahu a hledání
 • získáte řadu tipů a best practices, které jsme sami nasbírali za dlouhé roky naší praxe
 • ZVÝŠÍME VAŠI KVALIFIKACI V OBLASTECH JAKO HR MARKETING NEBO OBCHOD. RYCHLE. ON-LINE I OFFLINE.

Vybrané reference

S Jirkou se známe mnoho let a v roce 2018 jsem jej požádala ospolupráci. Jak začít s LD a FB – jednoduše a autenticky. Jeho nadšení, otevřenost, přirozený cit pro sociální sítě v kombinaci s profesionalitou a praktickými radami dělají spolupráci s Jirkou výjimečnou.

Veronika Pravdová z Vyncke

Jirka je opravdový profesionál v oboru marketingu, obzvláštěLinkedIn nastavení reklamy a celkových znalostí této sítě,testování a tvorbě kreativ. Velmi doporučuji. Vyplatí se!

Adam Wojnar: Makléř na Jižní Moravě | Investiční specialista DOMA makléři | Bohatydikyrealitam.cz | Podcast

Prvně jsem se o Jirkovi Kratochvílovi a jeho maximálně profesionální práci dozvěděl z doslechu. Nyní mám už také osobní zkušenosti a opravdu Jirka je profík každým coulem. Jeho znalosti on-line světa jsou bezbřehé (i díky neustálému sebevzdělávání) a díky tomu dokáže vždy cíleně a maximálně účinně poradit. S Jirkou mám osobní zkušenost. Jirka díky svým znalostem Vám pomůže nejenom ušetřit peníze, ale také peníze vydělat. Jirka= top profík. Jirka je kapitánem v rozbouřeném on-line moři.

Martin Fabián Rusek, prvotřídní grafik a idea maker

Člověk by si přál, aby to tak fungovalo: potřebujete poradit s věcmi, kterým nerozumíte, a tak se obrátíte na experta. Ten je na schůzku perfektně připravený, velmi rychle je zřejmé, že je opravdu odborník, poslouchá vás, rozumí vám, mluví tak, že mu rozumíte i vy, odpoví na všechny vaše otázky, setkání má pro vás obrovskou hodnotu, takže velmi rádi zaplatíte. Najít takového profesionála ale vůbec není samozřejmost, a tak jsem šťastná, že jsem objevila Jiřího Kratochvíla. Budu se na něj znovu a znovu obracet se všemi věcmi ohledně Facebooku a LinkedInu, a taky spolupráci s ním vřele doporučuji. Je to poklad :-).

Alexandra Hubáčková: Leadership kouč

S Jirkou Kratochvílem jsme spolupracovali na projektu zavedení a rozvoje sociálních sítí ve společnosti KVADOS. Pro lepší orientaci ve světě LinkedIn připravil pro členy HR oddělení, obchodu a marketingu také praktické školení „Buďte hvězdou LinkedIn“, kde nám předal užitečné tipy, jak pracovat s touto sociální síti a jak být na ní „lépe vidět“. V červnu 2016 si Jirka připravil toto školení také pro studenty v rámci Kariérního týdne na VŠB a z reakcí, které se ke mně dostaly přímo od studentů a organizátorů, se školení moc líbilo. Co říci: pohodová a bezproblémová komunikace, ochota pomoci, znalosti prostředí sociálních sítí a marketingu. Určitě spolupráci s Jirkou doporučuji:).

Gabriela Galcová z KVADOS

Chcete se naučit, jak funguje Linkedin?

Stačí zavolat na 724 170 007 nebo napsat na jirka@digitaal.cz / https://www.linkedin.com/in/jirikratochvilcz/.