Posted on / by jiri.kratochvil / in slogany/názvy

Příběh sloganu: EPIC Development

Za EPIC development stojí 2 začínající developeři, kteří chtějí budovat kvalitní a moderní bydlení. Bydlení,  ve kterém by sami chtěli bydlet. Sami si vyhledávají vhodné lokality pro budoucí výstavbu, kde dosud chybí nějaké moderní bydlení. Firma sází na serióznost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Do 10 let by rádi byli uznávaným developerem na Moravě. Značka EPIC se stane silným partnerem lidí v oblasti kvalitního bydlení, která bude určovat směr bydlení.

Vizí EPIC development je tvořit bydlení, které poroste spolu s majitelem. Moderní a kvalitní bydlení napříč generacemi. Nabídka bydlení bude určena klientům v různých fázích životního cyklu – studenti, single bydlení, rodinné bydlení i bydlení na stáří.

Značka EPIC se stane silným partnerem lidí v oblasti kvalitního bydlení, která bude určovat směr jejich životního stylu. Do 10 let by se rádi stali uznávaným developerem na Moravě. 

Naší motivací je tvořit moderní bydlení, do kterého se klienti budou rádi vracet.

Projekty staví pouze v místech, kde je určitý Genius Loci a kde dosud chybí moderní bytová zástavba.
Zásady, kterými se řídí i v každodenním životě jsou: serióznost, ohleduplnost k životnímu prostředí a kvalita životního prostředí.

Vize bydlení, které s vámi roste

Mladý student začíná psát svůj příběh v 1+KK, který si postupně zařizuje dle svých představ a možností. Přes studentská léta se dostane až k první práci a změně priorit. Tato životní etapa znamená novou výzvu, učení se odpovědnosti v práci, změnu koníčků a v neposlední řadě také změnu v partnerském životě. Možná nastal ten pravý čas začít spolu bydlet. Je potřeba si pořídit větší byt, jelikož 1+KK je prostě pro 2 lidi málo. 

Bude jen na majitelích bytu, jaký příběh budou psát ve svém domově.

EPIC development nabízí i větší byty, vše dle přání a potřeb majitelů. Mladý pár bude určitě ocení 2+1. Začíná opět s výběrem vhodného nábytku a doplňků do bytu. Časem přichází další změna v životě, na svět přijde miminko. Je čas najít si větší bydlení, ať už 3+KK nebo řadový domek. EPIC development nabízí byty, které porostou s vámi v různých životních etapách. EPIC development píše příběhy vašeho bydlení spolu s vámi.

EPIC development neznamená veliký, megalomanský, obrovský.

EPIC znamená příběh.

Bydlení, kde píšete příběh svého života. Životní příběh, který prožíváte dnes a denně. Sami, s přáteli, s rodinou.

A za každým bytem, za každým domem, za každou řadovkou je unikátní příběh

Váš příběh. Náš příběh. Příběh lidí, kteří zde žijí.

Epic je příběh.

PŘÍBĚH VAŠEHO BYDLENÍ  

…a takto vznikl claim pro novou developerskou skupinu EPIC Development.