Propojujeme generace - Poda
Posted on / by jiri.kratochvil / in slogany/názvy

Příběh sloganu PODA: Propojujeme generace

PODA je významný poskytovatel internetového připojení, digitální televize a komunikačních služeb na Severní Moravě. My jsme byli v rámci rebrandingu a tvorby nového webu osloveni k vymyšlení nové sloganu společnosti, který by odrážel Proč společnosti. Zároveň bylo součástí zadání to, aby se dal slogan logicky použít pro různé cílové skupiny i služby, měl silný přesah do civilního života a dával smysl i z pohledu technologií, které PODA nabízí.

Když jsme na sloganu začali pracovat, to první, co jsme vymýšleli byla větev spojená s civilním životem. Zamýšleli jsme se nad tím, jaké služby PODA nabízí a jak v reálu slouží veřejnosti, co díky službám dokáží dělat.

A jak jsme nad projektem uvažovali?

Služby PODA & jejich širší význam

PODA dnes nabízí multimediální služby zahrnující vysokorychlostní internet, televizi s řadou programů a v různých balíčcích, vč. těch prémiových. Zároveň telekomunikační služby, ať již IP telefonie nebo mobilní služby.

Připojení k internetu vás spojuje se světem. Díky PODA připojení můžete obchodovat po celém světě, vést videokonference s partnery i rodinou na druhé straně planety nebo jen v druhé části Ostravy. Zároveň můžete sledovat sociální sítě, sportovní přenosy, konzumovat obsah na internetu nebo nakupovat bez omezení místa a času.

Díky PODA televizi si domů pustíte zábavu, ať jste v rodinném kruhu nebo sám a potřebujete mít doma společnost v podobě zvukové/vizuální kulisy. Ať tak nebo tak, u televize se vždy sejdete s rodinou, manželkou nebo příteli. Sledujete sport, zprávy nebo fandíte sportovcům s vašimi přáteli. Televize jednoduše spojuje.

A stejně tak PODA telco služby. Díky IP telefonii můžete bezplatně volat napříč kontinenty a vést obchodní hovory. Díky PODA jako mobilnímu operátorovi pak můžete živě debatovat s přáteli v tramvaji, v metru nebo na dovolené, i když nejsou vedle vás.

A díky bonusovému programu PODA se zase s přáteli zajdete na koncert Kryštofa, s dětmi do solné jeskyně nebo využijete celou řadu dalších zvýhodněných aktivit, které bonus program nabízí. A samozřejmě, většinou s rodinou nebo přáteli.

A to celé nás vede k jedné myšlence…

PODA PROPOJUJE.

Vše co PODA dělá jsou služby, které spojují lidi. Propojují rodiny, komunity, business. Propojují rodiče na děti, které studují v zahraničí. Propojují vás na přátele na Skypu nebo Facebooku, na značky na Instagramu. Televize spojuje rodiny, které se vždy sejdou u nového akčního trháku v sobotu večer, spojují mámu a tátu, kteří společně od sedmi sledují televizní noviny, přátelé, kteří se sejdou jednou za čas u vás doma a společně posloucháte hudbu. A v neposlední řadě propojují prarodiče na vnoučata díky mobilním telefonům.

“PODA. Propojujeme generace.”

Představujeme vám nový slogan společnosti: PODA. Propojujeme generace.

Ten má hned dvě základní linie. Propojujeme generace ve smyslu skutečného propojování rodin a komunit díky internetovým, obrazovým i telco službám.

Druhá linie sloganu sleduje nové technologie, které společnosti přináší na trh tak, aby mohla zajišťovat vždy perfektní servis. Slogan se tak dá vykládat v lidské rovině propojování lidí mezi sebou nebo propojování techniky, zařízení a nových technologií mezi sebou.

Tak jako tak, PODA propojuje generace.

Součástí prezentace byly ukázky textů s využitím sloganu nebo jeho významu pro konkrétní věkové skupiny a grafické užití sloganu v různých situacích. Dnes se s tímto sloganem můžete setkat na všech materiálech a prezentacích společnosti PODA.

Napsat komentář