Posted on / by jiri.kratochvil / in HR mining, případové studie

(případovka) 400+ kontaktů na uchazeče o práci senior sales managera pro významný slovenský holding

Jedním z klientů DIGITAALu je také významný slovenský holding působící v oblasti obranného průmyslu a aerospace. Ten nás nedávno oslovil s požadavkem: Dodejte nám kontakty na seniorní mezinárodní obchodníky se zájmem nebo praxí v našem oboru.

A to byla výzva!

Zadáním bylo najít seniorní obchodníky se zájmem o obranný průmysl, kteří mají zkušenosti s mezinárodním obchodem.

Původní cílovou oblastí bylo Slovensko a Česko, ale později se záběr rozšířil také na Srbsko, Polsko, Německo a Jihoafrickou republiku. Na základě zadání jsme vybrali vhodnou platformu a aplikovali naší vlastní metodu nazvanou HR mining. Díky ní umíme dodat klientovi kontakty na uchazeče a ne pouze prokliky na kariérní web.

Kontakty jsme dodávali průběžně a každým dnem se ukazovalo, že cílení bylo správné. Kampani se vedlo velmi dobře a výstupem měsíční spolupráce bylo získání více než 400 kontaktů, kdy cena jednoho dodaného kontaktu vyšla v průměru na 20 Kč.

„Pro jednu konkrétní zemi byla cena za jeden kontakt dokonce neuvěřitelných 6 Kč,“ upřesňuje náš specialista Adam.

Metoda HR mining je dnes velmi poptávaná z řad strojírenských firem

Firmy totiž v současnosti velmi často bojují s nedostatkem lidí a logicky tedy se schopností uspokojit poptávku trhu.

Stále častěji se na nás proto obracejí společnosti, které nutně potřebují nové kvalitní kolegy. A protože nových zaměstnanců potřebují hodně vědí, že tradiční pracovní portály mají své limity. HR mining je metoda, díky které mohou na sociálních sítích oslovit a najít nové kolegy za přijatelnou cenu a v množství, které potřebují.

Vše o HR miningu najdete zde >>