Posted on / by Jiří Hanulík / in HR mining, případové studie

(případovka) 94 kontaktů na potenciální zaměstnance za měsíc. Průměrná cena 64 Kč za kontakt!

Náborová kampaň pro lídra trhu ve výrobě dílů pro kolejová vozidla

Dostali jsme požadavek najít a dodat kontakty na lakýrníky, provozní elektroúdržbáře a techniky údržby z Moravskoslezského kraje.
Za jak dlouho? Do jednoho měsíce.
Kolik kontaktů? Minimálně 60.

Jelikož jsme opět použili naší roky ověřenou metodu HR mining, dodali jsme zákazníkovi celkem 94 kontaktů na relevantní potenciální zaměstnance. Což je o jednu třetinu více, než kolik požadoval.
Nutno zmínit, že se jednalo o lidi, kteří aktivně reagovali na náborovou kampaň a dobrovolně vyplnili dotazník s kontaktními údaji. To, že se jednalo o zaměstnance z předem popsané cílové skupiny, to je samozřejmost. Neoslovujeme širokou masu lidí, ale cílíme dle stanoveného popisu konkrétně na takové uchazeče, kteří splňují požadovaná kritéria.

Vysoce efektivní kampaň za rozumnou cenu

Měsíční náborová kampaň přinesla velmi zajímavé výsledky. Za cenu proinzerovaného kreditu pod 6 000 Kč jsme předali zákazníkovi v požadovaném časovém úseku 94 kontaktů na zájemce o dané pracovní pozice.

Oslovení jednoho kontaktu tak vychází v průměru na 64 Kč.
V kampani jsme testovali mezi sebou celkem 6 sestav a 15 reklamních kreativ. Oslovili jsme přes 17 000 lidí z regionu. 2 522 lidí kliklo na kampaň. Míra prokliku na příspěvek dosáhla průměrné hodnoty 3,79 %, což je v porovnání s běžným průměrem moc hezké číslo. Cena prokliku tak vyšla pouze na 2,42 Kč.

Zajímá vás, jak efektivně oslovit vhodné kandidáty pro vaší firmu?

Díky metodě HR mining oslovíte relevantní uchazeče o zaměstnání, kteří vám dají kontaktní údaje a vy tak váš firemní projekt rozjedete rychleji.

Nejde pouze o dokonalou znalost reklamních systémů. Proto, aby podobná kampaň měla úspěch, je třeba vnímat business zákazníka a znát chování a potřeby cílové skupiny. A na tom pracujeme roky. Mluvíme řečí strojírenství, logistiky, HR nebo technologií.

Ozvěte se nám:

E: jirka@digitaal.cz
T: 724 170 007