SPRÁVA PROFILŮ na sociálních sítích

Zbavíme vás starostí s komunikací na sociálních sítích. Zajistíme pro vás každodenní správu profilu včetně komunikace s fanoušky. Vytvoříme pro vás komunikační plán v souladu s vaší komunikační strategií.

Vyrobíme pro vás pravidelný obsah (zajistíme fotografie, reportáže, rozhovory i komunikace vizí klíčových lidí vaší firmy).

Tuto službu dlouhodobě využívají

přední české firmy jako CZECHOSLOVAK GROUP, WITKOWITZ ENVI, CSG Aerospace, Logistická akademie, Česká manažerská asociace a další.

Jak to funguje?

Na začátku si definujeme cíl. Chcete podpořit váš obraz dobrého zaměstnavatele nebo šířit skvělé jméno vaší firmy? Definujeme si také vaši cílovou skupinu, jsou to mladí lidé hledající zábavu nebo zkušení profíci v oblasti strojírenství? Projdeme si vaši firmu a vyzpovídáme pár kolegů, abychom si udělali obrázek o směru komunikace a komunikační linie.

Ná základě toho vybereme komunikační platformy a zašleme vám vstupní dotazník, kterým získáme jasnější linku, kterou budeme v rámci komunikace držet.

A pak začínáme naplno pracovat. Hledat témata, tvořit videorozhovory, bannery a psát fragmenty příběhů, které se v čase u publika spojí v jeden velký zajímavý příběh.

Drtivou většinu věcí jsme schopni si zajistit a vyprodukovat sami, ale vždy jsme velmi rádi, když se do spolupráce aktivně zapojíte.

Výsledky pravidelné komunikace nejen na Linkedin

Podívejte se na grafy počtu zobrazení příspěvků našich klientů. Tento graf ukazuje vývoj počtu zobrazení u stránky s původně 400 followers a zhruba do 2.000 zobrazeními postů za měsíc. Během půl roku jsme se dostali v počtu sledujících na dvojnásobek a v počtu impresí až k 20.000. A čím více interakcí, tím více zobrazení a visibility vaší značky.

Přidaná hodnota komunikace pod naší správou

  • umíme mluvit řečí průmyslu, managementu, logistiky a vůbec odborných odvětví
  • máme vášeň pro podnikání našich klientů
  • jsme tahouny nových funkčních digitaalních řešení
  • pracujeme samostatně a rychle
  • spojujeme naše znalosti z online marketingu od roku 2004 a business developmentu
  • pracujeme s daty a komunikaci stavíme na poznatcích z tvrdých dat
  • byli jsme na začátku rozvoje Linkedin v Česku
  • naši kolegové mají certifikát Linkedin Ads Certified Professional
  • v řadě firem fungujeme jako plnohodnotné marketingové oddělení, i když externě
  • do vaší strategie sami implementujeme novinky, abychom náš společný projekt neustále posouvali

Chcete pomoci rozjet vaše sociální sítě?

Pojďme se pobavit o detailech a vašich potřebách na společné schůzce. Stačí napsat na jirka@digitaal.cz, přes Linkedin na https://www.linkedin.com/in/jirikratochvilcz/ nebo zavolejte na 724 170 007.