Veletrh IDEX 2021 v Abu Dhabí.
Posted on / by jiri.kratochvil / in Linkedin

Veletrh IDEX 2021 v Abu Dhabí ve velkém stylu. Jak navázat kontakty díky Linkedin?

V Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech se od 21. do 25.2.2021 uskuteční největší světový veletrh obranné techniky IDEX.

Představí se zde i náš klient – významný průmyslově-technologický holding CZECHOSLOVAK GROUP. Důležitost celého veletrhu vystihuje i počet klíčových účastníků – sejde se zde více než 77 ministrů obrany a 79 vysoce postavených armádních velitelů z 82 států.

Celkově veletrh obsadí 38 pavilónů o rozloze 13 300 metrů. Zajímavostí je, že na výstavě letos nebude chybět ani Izrael. 

A jak vám může pomoci Linkedin v propojení na nové kontakty třeba z oblasti military nebo státní správy v Emirátech, když na veletrhu nebudete vystavovat?

Na Linkedin jsme dohledali 2800 lidí, kteří v SAE pracují v odvětví military. Ve spojení se státní správou je to dokonce 33.000 uživatelů. My jsme schopni vám tyto lidi najít, provést ještě hlubší segmentaci podle jasně stanovené persony a v rámci produktu HR mining vám dodat přehlednou tabulku všech těchto kontaktů. Vy si pak kontakty můžete oslovit sami a nebo prvotní propojení v angličtině nebo v arabštině provedeme za vás.

To ale není jediný způsob, jak oslovit lidi v dotčeném oboru a oblasti. Linkedin nabízí za nás vůbec nejlepší reklamní platformu pro B2B. Zatímco na jiných sociálních sítích personu odhadujete především na základě zájmů. Na Linkedin cílíte dle reálných vlastností uživatelů. Takových vlastností, které si sami dali do svých veřejných profilů.

Není tedy problém zacílit na lidi z odvětví military aktuálně se pohybující v Abu Dhabí. Pokud hledáte skutečné decision makery, pak můžeme podmínky zpřesnit například senioritou (lidé na pozici manažer a majitel, praxe 5 a více let) nebo velikostí společnosti (od 2 do 10.000+). Zájmy, skupinami, které sledují, dovednostmi, atd.

Kdyby vás zajímaly detaily a více informací, klidně se zeptejte: jirka@digitaal.cz nebo zavolejte na 724 170 007.