DIGITAAL.CZ nově členem České manažerské asociace
Posted on / by jiri.kratochvil / in z DIGITAALu

Vstoupili jsme do regionálního klubu České manažerské asociace

Kdybychom měli vybrat citát, který popisuje strategii DIGITAAL.CZ, nejspíš zvolíme ten od da Vinciho: „Učení vaši mysl nikdy nevyčerpá“. Agentura, která poskytuje služby PR a digitaalního marketingu, nesmí přešlapovat na místě. Proto jsme se v létě 2020 přidali mezi manažery Moravskoslezského kraje sdružené pod hlavičkou České manažerské asociace (ČMA).

Elite klub MSK působí v regionu sotva rok, přesto má obrovský drive. Jeho předsedovi Adamu Liškovi (výrobní ředitel a prokurista Bekaert Petrovice), jež se zároveň stal viceprezidentem ČMA, se podařilo propojit kolem padesátky moravskoslezských manažerů a organizací. Jsou mezi nimi jak podnikatelé, majitelé a manažeři velkých výrobních firem, tak zástupci veřejné správy, akademické obce nebo freelanceři.

„Silná komunita manažerských osobností se zkušenostmi z mnoha oborů je inspirativním prostředím pro každého, kdo v kraji pracuje, zajímá se o jeho rozvoj a hodlá se neustále učit. Jsou to právě příklady dobré praxe a benchmarking, co nás na Elite klubu Moravskoslezského kraje tolik baví,“ říká Jiří Kratochvíl, zakladatel DIGITAAL.CZ.

Agentura pro klub zároveň zajišťuje komunikaci na sociálních sítích, natáčí videa z pravidelných setkání manažerů i medailonky s jednotlivými lídry. Obstarává tak Facebook a LinkedIn.

„Členství v prestižní asociaci manažerů, která se už 30 let věnuje zvyšování jejich kompetencí a vzdělání v oboru řízení, je pro DIGITAAL.CZ velkou ctí. Zároveň vnímáme, že regionálnímu klubu můžeme poskytnout unikátní vhled do podnikání v marketingu především strojírenských firem a do digitaalního PR; dokážeme dát zpětnou vazbu a zároveň jsme otevření naslouchat,“ uvádí J. Kratochvíl.

Ke členům Elite kubu MSK patří například Petr Kazík (prezident ČMA, konzultant, kouč, lektor a majitel vzdělávací a poradenské agentury), Adam Liška (viceprezident ČMA, výrobní ředitel a prokurista Bekaert Petrovice), Ivo Vondrák (hejtman Moravskoslezského kraje), Libor Witassek (majitel DC VISION a STROJCAR), Tomáš Kerlín (generální ředitel KSR Industrial Opava), Roman Valný (výrobní ředitel Siemens Elektromotory Frenštát), Miloslav Cváček (majitel ISMM Group), Pavel Csank (ředitel Moravskoslezského inovačního centra), Niclas Pfüller (Generální ředitel BROSE) a další.

Elite klub Moravskoslezského kraje najdete také na sociálních sítích zde:
http://facebook.com/eliteklubmsk/ & https://www.linkedin.com/showcase/elite-klub-moravskoslezského-kraje/