Posted on / by Jiří Hanulík / in případové studie

Vytvořili jsme explainer video pro WITKOWITZ ENVI

Jak nejlépe představit firmu na IFAT 2022, největším veletrhu na světě ve svém oboru?

Tato otázka byla vlastně také našim zadáním. WITKOWITZ ENVI se připravuje na 21. světový veletrh pro vodu, odpadní vodu a odpadové hospodářství IFAT 2022. Pro představu: posledního ročníku se zúčastnilo rekordních 3 305 vystavovatelů z 58 zemí na výstavní ploše 260 000 m2. Letos tomu jistě nebude jinak.

Při tak vysoké koncentraci vystavovatelů je zřejmé, že máte jen okamžik k tomu, abyste zaujali návštěvníka, který prochází stánek od stánku. Jak co nejvystižněji a v co nejkratším čase odprezentovat činnost společnosti s více než 200 letou tradicí?

Šli jsme cestou jednoduchosti.

Společnost WITKOWITZ ENVI velmi dobře známe. Spravujeme jejich profily na sociálních sítích a pravidelně vytváříme interní magazíny. Ale znáte to: když máte spoustu informací, nejraději byste zmínili vše zajímavé, ale to je v rozporu výstižností a jednoduchostí. Ideálním formátem se proto jevilo velmi krátké explainer video v délce maximálně dvou minut.

Začínáme problémem klienta, kterému z fabriky vytéká „nezdravě zabarvená“ voda. Volá tedy do WITKOWITZ ENVI s prosbou o pomoc. Na místo přijíždí kvalifikovaný pracovník, který zhodnotí situaci. Na základě toho specializovaný tým navrhne řešení speciálně na míru klientovi. Jakmile klient návrh schválí, je možno začít s realizací. U fabriky vzniká technologický celek čistírny odpadních vod. Problém je vyřešen.

Jednoduše tak je popsáno to, čemu se WITKOWITZ ENVI věnuje. Animace je natolik popisná a bez jazykové mutace, že ji porozumí kdokoliv na světě.

Z této animace máme radost, jelikož byl náš klient spokojený. Je to navíc tvůrčí práce, která nás opravdu baví.

Chtěli byste vytvořit animaci pro vaší společnost? Není nic jednoduššího, než se nám ozvat.

Jiří Kratochvíl
jirka@digitaal.cz
T: 724 170 007