Posted on / by jiri.kratochvil / in z DIGITAALu

DIGITAAL nově komunikuje na Linkedin za společnost FAVEA

Výrobce potravinových doplňků na míru, kopřivnická farmaceutická společnost FAVEA a.s., navázala spolupráci s ostravskou komunikační agenturou DIGITAAL. Cílem spolupráce je employer branding, posílení značky dobrého zaměstnavatele i ukazování kvality jejich produktů.

Komunikaci zaštiťuje komunikační agentura DIGITAAL od listopadu 2021.

„Zadání klienta bylo jasné – zvýšit povědomí o firmě směrem ven, ale i posilovat vnitřní firemní kulturu. Ukazujeme, jak to ve společnosti chodí, čeho si zaměstnanci nejvíce cení a s jakými technologiemi pracují. Necháváme tak uživatele nahlédnout do zákulisí firmy“, nastiňuje průběh projektu Eva Urbančíková z DIGITAALu, copywriterka a vedoucí projektu spolupráce s FAVEA.

Celá komunikace probíhá na profesní sociální síti LinkedIn. Cílem je co nejvíce přiblížit společnost FAVEA jednak veřejnosti (laické i odborné), jednak novým obchodním partnerům a lidem, kteří by se rádi realizovali ve farmaceutickém průmyslu. Obsah komunikace na síti zahrnuje autentické záběry z prostředí firmy, textové a grafické zpracování příspěvků a komunikaci s fanoušky.

Skrze Linkedin nyní máme možnost ukázat jedinečnost firmy, jejich technologií a lidského umu. Zpovídáme zapálené zaměstnance ve výrobě, poskytujeme lidem pohled na vývoj nového doplňku stravy. Konečně vytahujeme na povrch to, jaká srdcovka tahle firma je. V Kopřivnici, centru strojírenských firem, před více než 25 lety vyrostla rodinná farmaceutická firma, která je dnes už globálním hráčem vyvážejícím do celého světa“, doplňuje Eva Urbančíková.

Kdo je DIGITAAL?

Komunikační agentura zabývající se komunikací pro firmy z oblastí technologií, podnikání, logistiky, HR, strojírenství. Zprostředkovává digitální komunikaci na sociálních sítích a jiných on-line kanálech s přesahem do HR kampaní. Je také spolupořadatelem konference pro personalisty HRko – HR párty & Festival HR řešení, která se koná v říjnu v Ostravě. 

Kdo je FAVEA?

FAVEA je česká farmaceutická společnost s více než 25letou tradicí sídlící ve strojírenském městě Kopřivnici, s druhým provozem v místní části Lubina.  Favea zaměstnává 100 zaměstnanců a řadí se mezi středně velké podniky. Zabývá se produkcí doplňků stravy pro jejich prodejce, zaměřuje se mj. na CBD a probiotika v různých formách dle požadavků zákazníků. Ve FAVEA probíhá celý proces od výzkumu přes primární a sekundární balení až po dodání konečnému odběrateli. Kromě České republiky dodává zboží i do jiných evropských států. Co se týče exportu mimo Evropu, na seznamu zemí najdeme třeba Spojené státy americké, Saudskou Arábii nebo dalekou Austrálii.