Posted on / by Jiří Hanulík / in HRko

HRko 2022: případovky od představitelů nejvyššího vedení firem a rozšíření programu ze 2 stagí na 6!

Jak nejvyšší vedení firem pohlíží na firemní kulturu, engagement a oblast HR? 

13. října proběhne v Ostravě již 5. ročník, dnes už vyhlášené akce, HRko 2022. HR párty & Festival HR řešení letos proběhne ve zcela nových prostorách DK Poklad v Ostravě-Porubě.

Vůbec poprvé na pódiu vystoupí představitelé nejvyššího vedení tradičních českých i nadnárodních firem. 

Své projekty z oblasti vedení lidí a HR zde představí třeba Tomáš Vala ze SIKO, Jan Fišer z Nestlé Czech Republic – závod Zora Olomouc, Jana Vychroňová za Vodafone, Martin Svoboda za Astratex, Tomáš Ervín Dombrovský z LMC nebo Martin Cígler jako šéf skupiny Solitea.

Posluchači získají zcela nový pohled na obor, ve kterém působí.
Jak se na oblast rozvoje lidí ve firmách dívají nejvyšší patra managementu a jaké požadavky mají na HR, to je jedno z velkých témat letošního ročníku. 

Tomáš Vala nastoupil do rodinného podniku SIKO ve svých 17 letech. Firmě zasvětil většinu života a je proslulý mimořádným přístupem ke spolupracovníkům a netradičními metodami engagementu.

Jan Fišer z Nestlé Czech Republic sbíral své pracovní zkušenosti po celém světě v performance acceleration týmu a je jedním z klíčových lídrů v rámci střední Evropy. Jeho parketou je vzdělání zaměstnanců, optimalizace a automatizace výrobních linek, klade důraz na kvalitu, hygienu a bezpečnost.

Zkrácené úvazky pro (téměř) všechny pozice? V českém prostředí stále novum. Právě tím se zabývá Jana Vychroňová. V Ostravě představí, jak to aplikovali ve společnosti Vodafone. Po více než roce implementace projektu již budou k dispozici konkrétní data a zkušenosti, takže se máte na co těšit.

Martin Svoboda ze společnosti Astratex se podělí o zajímavý příběh o příchodu nového managementu do lokální firmy, přesunu firmy do Prahy a obratu firemní kultury i způsobu řízení.

Expertem přes hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce je Tomáš Ervín Dombrovský, který 11. rokem pracuje ve společnosti LMC. Ten vystoupí v úvodu HRka, aby podal jasný pohled na trendy pro rok 2022/2023.

Martin Cígler je spolumajitelem skupiny Solitea s obratem 2,5 miliardy korun, pod kterou spadají přední hráči na českém i zahraničním trhu na poli ERP a ekonomických systémů.
Jak sjednotit týmy a firemní kultury různorodých společností napříč Evropou? To je úkol Martina Cíglera, který na HRko 2022 přiveze případovku právě na toto téma.

Before párty s Pavlem Cejnarem z Evropy 2

„Kdo nebude na HRko 2022, jakoby nebyl,“ vzkazuje všem lidem z HR Pavel Cejnar od mikrofonu ze studia Evropy 2.

Tradiční Before párty proběhne den předem v čase od 18:00 do 22:00. Nejen o Before párty, ale také o moderování celého HRko 2022 se postará parťák od Leoše Mareše a Patrika Hezuckého.

Letošní HRko vypadá na pořádnou jízdu. Celý line-up naleznete na webu hrko.cz.