Posted on / by jiri.kratochvil / in Linkedin, z DIGITAALu

Získali jsme certifikát Linkedin Ads Certified Profesional

Reklama na Linkedin patří u nás, v DIGITAALu už pěknou řádku let do portfolia našich služeb . A že to s Linkedinem myslíme naprosto vážně, dokazuje nedávno obdržený Certifikát od Linkedin Marketing Labs, který nám byl vystaven právě na základě našich znalostí Linkedin prostředí a výsledky naší práce pro klienty.

 Linkedin důvěrně známe a jsme přesvědčeni, že je dokonalou platformou nejen pro sólové podnikatele, ale že skrze ředitele, manažery, obchoďáky či firemní stránky je možno na bázi Linkedin zviditelnit celou firmu. My v DIGITAALu tvoříme obsah na Linkedin jak pro sólové hráče, tak pro velké holdingy a vidíme na vlastní oči, jak moc je svět výroby a průmyslu pro uživatele atraktivní.

 A pokud podnikáte v zahraničí a Linkedin vás zatím míjí,  měli byste si uvědomit, že zahraniční firmy berou komunikaci na sociálních sítích jako standard a budete-li i nadále Linkedin považovat za zbytečnost, můžete přicházet denně o spoustu potenciálních klientů a partnerů, a tedy o zajímavé zakázky a z nich plynoucí zisky.

 A co víc, Linkedin vám může zprostředkovat kontakty s novými zěstnanci, kteří si už dnes mnohdy svého budoucího zaměstnavatele pečlivě vybírají a právě informace o vaší firmě na Linkedin mohou zvýšit jejich zájem o vás. I HR by tedy rozhodně měla být důvodem poctivého přístupu k této sociální síti.

 Zájem o reklamu na Linkedin mezi firmami stále stoupá

…a není se čemu divit. Zatímco na jiných reklamních systémech můžete cílit převážně pomocí zájmů uživatelů, na Linkedin zacílíte s téměř 100% přesností například na nákupčího z oblasti průmyslového strojírenství s konkrétními podrobnými údaji a tomu pak můžete ukázat vaše skvělé produkty. Tohle prostě žádná jiná platforma nedokáže. A když si k Linkedinu sjednáte ještě obsluhu, jakou třeba my, v DIGITAALu poskytujeme, obchodní růst vás nemůže minout.

 Jsme sice rádi, že certifikát, potvrzující znalosti Linkedin platformy nám visí v kanceláři, mnohem větší ale máme radost z výsledků naší práce pro vás, naše klienty a partnery.

Budete i vy dalším z nich?