Posted on / by Jiří Hanulík / in HRko

HRko 2022 přivítalo 450 účastníků z Česka a ze Slovenska!

Vše začalo o den dříve,… na jedinečné Before Párty

Účastníci pátého ročníku HRko přicházejí do útrob zbrusu nových prostor DK POKLAD a s překvapením
a úsměvem přijímají kromě cedulky se jménem také tisícovku do kasina. Ruleta se roztáčí, kulička padá na první číslo a zábava začíná. Herně a v duchu zábavy začíná Before Párty HRko 2022.

Tanec, zábava, bohatý catering, soutěže, networking, nová seznámení, znamenité víno a výborná káva, to jsou atributy párty, která opravdu stála za to! Večerem provázel Pavel Cejnar z Evropy 2, který nejednou zahrál oblíbený song na přání a o zábavu se postaral i mimo mikrofon a mixážní pult.

HRko 2022 stanovilo velmi vysokou laťku!

Navýšení počtu stagí ze 2 na 6 bylo pořádnou výzvou! Mnohem více spíkrů, případovek, workshopů nebo panelových diskuzí. Pořadatelský oříšek se nám podařilo zvládnout a tímto děkujeme všem, kteří se na HRko podíleli. Velké díky patří spíkrům, kteří dorazili ze všech koutů republiky: Martin Cígler, Martin Svoboda, Martina Chloupková (Wolfová), Tomáš Vala, Tomáš Ervín Dombrovský, Jan Fišer, partnerům Festivalu HR řešení za jejich inovativní řešení pro zlepšení života lidí ve firmách a velké poděkování patří také partnerům HR rooms, kteří letos vytvořili perfektní obsah v podobě workshopů a Pavlu Cejnarovi
z Evropy 2, který nás s noblesou provedl celou akcí. 

HRko podcasty novinkou pátého ročníku

Letos poprvé jsme natáčeli přímo na místě HRko podcasty. Máte se na co těšit. Jednotlivé rozhovory budeme postupně zveřejňovat na Spotify, takže i dávno po skončení HRko budete mít vydatný přísun inspirace od těch nejlepších v oboru. 

Celou atmosféru dobarvily také zbrusu nové prostory DK POKLAD a úvodní bubenická show se světelnými efekty ve zhasnutém kinosále.

Letošní ročník máme za sebou a dle odezvy zúčastněných se podařilo laťku zvednout hodně vysoko.

Nechceme usnout na vavřínech a tak už nyní připravujeme HRko 2022.
Připravujeme zajímavé inovace, ale o ty se podělíme ve správný čas.

Takže na viděnou na HRko 2023!

Ještě jednou všem DĚKUJEME!