Posted on / by Jiří Hanulík / in podcasty

(podcast) O HR marketingu s Jirkou z DIGITAALu

V podcastOVA – podcastovém studiu v centru Ostravy vznikl další díl Qvamp podcastu. Pozvání do studia přijal Jirka z DIGITAALu a řeč byla samozřejmě o HR marketingu a celkově o naší komunikační agentuře.

Co v podcastu zaznělo? Jirka hned v úvodu zavzpomínal na úplné začátky DIGITAALu, představil jedinečnou náborovou metodu HR mining, zmínil aktuální trendy v HR marketingu včetně ambasadorství, které má nyní ve firemní kultuře významnou pozici. Řeč došla i na HR párty & Festival HR řešení HRko nebo na profesní sít Linkedin, na její využití v praxi, její výhody.

HR mining, roky ověřená metoda pro oslovení lidí kdekoliv na světě

Metoda z dílny DIGITAALu nemá v tuto chvíli na trhu konkurenci. Je zcela jedno, jestli potřebujete oslovit vhodné kandidáty na pracovní pozici, nebo zda byste rádi domluvili schůzky na nějakém veletrhu či podobné akci kdekoliv na světě.

„Výstupem nejsou prokliky na kariérní web, ale konkrétní kontakty na lidi, kteří se sami rozhodli ten kontakt dát,“ popisuje výhody metody HR mining Jirka z DIGITAALu.

Jakých výsledků dosahujeme v praxi u našich klientů? Prohlédněte si náš blog.

Necháváme zářit české firmy na internetu

V DIGITAALu pečujeme o řadu průmyslových, technologických a výrobních firem. Našim úkolem je prezentovat jejich produkty, firemní kulturu a brand komplexně prostřednictvím profilů na sociálních sítích.
Výsledky se dostavují téměř okamžitě, protože od samého počátku spolupráce si (jak se říká) obujeme zákazníkovy boty, na nic nečekáme a rozjedeme komunikaci jako by to psal sám majitel nebo vedení společnosti.

„Už během prvního měsíce se dostaneme hodně daleko. Vytvoříme celou řadu postů, vytvoříme komunikační pilíře, podle kterých děláme reklamní kampaně, natočíme několik videorozhovorů. Kdyby se na to podíval člověk z venku na začátku a po měsíci, tak vlastně už po měsíci uvidí rozjetou komunikaci na 100 %,“ popisuje Jirka efektivitu našich služeb.

HR párty & Festival HR řešení HRko 2022

Letošní HRko proběhne 13. října v ostravském DK Poklad. Na 5. ročníku očekáváme okolo 400 účastníků z celého Česka. Letos poprvé vystoupí s případovkami zajímaví lidé z vrcholového managementu. Celý program bude probíhat na šesti stagích oproti dřívějším dvěma.

Jak vůbec HRko vzniklo? Co je jeho cílem a na co se můžete letos těšit?

To se dozvíte Qvamp podcastu na Youtube nebo také na Spotify.